سوتارا

شرکت صنایع روشنایی سوتارا

کاتالوگ محصولات سوتارا

شرکت صنایع روشنایی سوتارا در سال ۱۳۶۲ با هدف تولید انواع چراغ و پایه چراغ در مساحتی بالغ بر ۱۰,۰۰۰ متر مربع تاسیس گردید. هم اکنون این شـرکت با مدنظر قراردادن شعار ”بیشتـر تلاش می کنیم تا زیبـاتر ببینید” و سلیقه عـالی پسـند مشتریان خـود ، به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان طیف وسیعی از محصولات روشنایی شامل انواع پایه چراغهای  محوطه ، تزئینی ، پـارکی ، دکوراتیو ، خیابـانی و بزرگراهی، برجهای نوری ، پایه های پرچم  و دیگر محصولات مرتبط می باشد . عرضه محصولات صنایع روشنایی سوتارا شامل بازارهای داخلی ، پروژه های بزرگ ملی و همچنین صادرات به کشورهای همسایه و آسیای میانه می باشد.

این شرکت با داشتن واحد های مختلف شامل : تحقیق وتوسعه ، طراحی ، آزمایشگاه اندازه گیری منحنی پخش نور ، آزمایشگاههای مجهز کنترل فرایند رنگ و تجهیزات الکتریکی ، آزمایشگاه سنجش IP ، قالب سازی ، تزریق پلاستیک ، دایکاست ، برش CNC پلاسما ، ریخته گری ، فلـزکاری ، جـوشکاری ، شستـشو شيميايی و سنـدبلاسـت ، خطـوط پیشرفته رنـگ پـودر الکترواستاتیک و رنگ مایع پلی اورتان ، مونتاژ ، مهندسی فـروش ، بازرگانی داخلی وخارجی و مدیران و پـرسـنل مجـرب می باشد که بااستفاده از مواد اولیه مرغوب ، سرعت در تولیـد و تحویل ، کنترل کیفیت مستمر، خدمات قبل و پس از فروش ، ارائه ضمانت نامه کیفیت محصولات ، تامین مادام العمر قطعات یدکی ، نـوآوریهای جدید و طراحی محصولات متنوع طبق سلیقه مشتریان و مطابق با استانداردهای معتبر داخلی و اروپایـی ، سعی در توسعـه کمی و کیفی محصـولات خود داشته و رضایتمندی شما مشتـریان گرامی رابه عنـوان محور اصلی اهـداف خود قرار داده است .

همچنین صنایع روشنایی سوتارا  با توجه به نیاز بازار داخلی و خارجی ،  در طرح توسعه خود در سال 1399 خط تولید تمام خودکار پایه های خیابانی چند وجهی و مخروطی ( کونیک ) به شکل یک تکه و تک درز با ارتفاع 14 متر را احداث و مورد بهره برداری قرار داده است .

در راستای نیل به اهداف خود به عنوان اولیـن شرکت تـولید کننده چـراغ های روشنـایی در شـرق کشورمـوفق به دریافت پروانه کاربـرد علامت استـاندارد ملی ایـران گشتـه ایم. صنایع روشنایی سوتارا پیشگام در طراحی علمی و متنـوع محصولات افتخاردارد همچون گذشته نور را در شکل صحیح خود وارد محیط زندگی و کار نموده و همیشه  توجه خاصی به زیبایی محصولات در روشنایی روز نیز داشته و با رضایت مندی حداکثری مشتریان  بر خود می بالد. دراین میان همیشه نظـرات و انتقادات  شما مصرف کننده گرامی راهنما ومشوق این شرکت خواهد بود .

اسکرول